top of page
Ieškoti

Garsiausio Himno Giedojimas

Šiandien mes PELB kamonadoje entuziastingai svarstėme ir ruošėmės Liepos 6-osios renginiui, kuris žada būti tikra švente visai mūsų bendruomenei.

Tai bus ne tik paprastas renginys - tai bus tikras lietuviškos dvasios ir draugystės įvykis!

Mūsų komandos nariai jau pradėjo ruoštis, o mes netrukus skelbsime, kaip visi galėsite prisijungti ir kartu garsiausiai giedoti iš visos širdies.

Vaikai taip pat bus įtraukti į smagią veiklą - jie statys pilis, kuriose galės ne tik žaisti, bet ir įsivaizduoti save kaip tikrus riterius ar princeses. Be to, planuojame galimybę renginio metu svečiams paragauti šašlykų.

Mes nekantriai laukiame Liepos 6-osios ir tikimės sutikti jus visus renginyje, kuris bus pilnas džiaugsmo ir emocijų. Sekite naujienas mūsų socialiniuose tinkluose ir apsilankykite mūsų svetainėje, kad sužinotumėte daugiau informacijos apie programą ir pasirodymus. Tai bus ypatinga diena, kurią norėsite įsiminti ir prisiminti visą gyvenimą!18 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page