top of page
Ieškoti

Savanorė Lina M.

Atnaujinta: 2023-09-11

Sveiki,


Šiandien norėtume jus supažindinti su dar viena nauja komandos nare - Lina.


“Jungtinėje Karalystėje esu jau 10 metų. Laisvalaikiu mėgstu pasivaikščiojimus su dukra bei rankdarbius. Apie Peterborough Lietuvių Bendromenę žinojau jau iš praėjusių renginių, kuriuose dalyvavau su dukra. Mačiau, kad keičiasi žmonės, veikla. Prie PELB komandos panorau prisijungti, nes patinka lietuviški renginiai, norisi mūsų mieste kažką nuveikti dėl mūsų pačių - lietuvių. Juk mūsų čia tiek daug!


Taip pat norisi padėti puoselėti lietuviškumą, tradicijas. Mano dukra lankė lietuvišką mokyklėlę “Gintarėlis”, todėl norisi savo dukrai ir sau parodyti daug daugiau lietuviškų renginių, ją skatinti nepamiršti Lietuvos- mūsų šalies.


Labai patiko PELB organizuota Velykų ir Himno Giedojimo šventės. Liepos 6-ąją pirmą kartą ir pradėjau savanoriavimą. Po šio renginio liko labai puikūs įspūdžiai, buvo daug veiklos vaikams.


Visuomet esu pasirengusi padėti, dalyvauti ir puoselėti lietuviškas tradicijas mūsų mieste.”


Ačiū,

PELB komanda


3 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page